Augšējo ekstremitāšu balsts U-SL

U-SLU-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
U-SL
Base price 15,00 €
Salesprice with discount
Cena: 15,00 €
Discount
Cena / kg:
Apraksts:

Produkta raksturojums

Elkoņa stiprinājums pieder 4CLASSIC grupai - tas ir daudzpusīgs izstrādājums bez izmēriem, kas izgatavots no moderna AeroSpace II ™ materiāla.
AeroSpace ™ ir novatorisks jaunās paaudzes materiāls. Tas ir apjomīgs un elastīgs 3D materiāls, kas sastāv no diviem ārējiem slāņiem un pītas iekšējās daļas, kas rada nepieciešamo biezumu un izkraušanas īpašības. Poliesters tiek izmantots mehāniskai izturībai un spandekss elastībai. Tas ir ļoti viegls, ļoti elastīgs un ažūra materiāls, kas noņem sviedrus un veicina ventilāciju. Produkti, kas izgatavoti no šī materiāla, ir neitrāli pret locītavu, tos nesilda un neatdzesē, bet fiziskās slodzes laikā saglabā vēlamo saspiešanu un fit un samazina muskuļu trīci. Tās biezums un 3D struktūra aizsargā pret ortopēdisko šinu, zivju tvertnes vai citu uz izstrādājuma uzstādītu stingru elementu triecienu un garantē maigu pieskārienu.

Iezīmes

Atbilstošas ​​temperatūras uzturēšana - lai izvairītos no ķermeņa hipotermijas vai pārkaršanas, Valkājot komfortu - ortozē nav rupju šķiedru, tāpēc pinumi neuzspiež ādu un neatstāj pēdas paaugstinātas saspiešanas vietās, Lietošanas ērtums - vienkāršs veids, kā pacients var uzvilkt un noņemt produktu. Lieluma daudzpusība - ortoze ir universāla, nav nepieciešams veikt mērījumus, produkts tiek modulēts katram elkoņa apkārtmēram. Ortozes dizains ņem vērā ķermeņa uzbūves īpatnības un nodrošina maksimālu komfortu un ērtības, ļaujot neierobežoti brīvi pārvietoties gan sievietēm, gan vīriešiem.

Indikācijas

Materiāls, no kura izgatavota ortoze, tādējādi savelkot muskuļus, uzlabo asinsriti un pozitīvi ietekmē visa organisma darbību un piegādi ar skābekli. U-SL ortoze lieliski stabilizē elkoņa locītavu, atbrīvo muskuļus no apakšdelma un rokas, sasilda, mazina sāpes, uzlabo asinsriti un aizsargā elkoni.

Piemērojams:

  • Pēc elkoņa locītavas ievainojumiem;
  • Akūtu un ilgstošu sāpju gadījumā apakšdelmā;
  • Kad aktīvs sports kā drošības tīkls pret tiešiem ievainojumiem;

Atsauksmju forma

Paldies par Jūsu ziņu

Jūsu e-pasts veiksmīgi nosūtīts!